Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki nad jeziorem Żegoty - Oferty sprzedaży i dzierżawy

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m położona w miejscowości Żegoty, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Blanki, na lekkim wzniesieniu z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 500 zł16 500 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,65 ha położona bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Żegoty, z własną linią brzegową. Nieruchomość posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żegoty

Żegoty,warmińsko-mazurskie

35 000 zł642 m² 54,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Super oferta! Żegoty, działka o powierzchni ok. 642m2, położona nad jeziorem Blanki, w województwie Warmińsko- mazurskim, powiat lidzbarski. Oddalona ok. 40 km od Olsztyna. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Żegoty

Żegoty,warmińsko-mazurskie

150 000 zł5 050 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Żegoty działka 5000 m2 rolno-budowlana Posiadamy w swojej ofercie sprzedaży działkę rolno -budowlana o powierzchni 5050 m2 położoną w Żegotach. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Żegoty

Żegoty,warmińsko-mazurskie

390 000 zł105 000 m² 3,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na terenie działki, znajdują się dwa oczka wodne. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żegoty

Żegoty,warmińsko-mazurskie

32 000 zł850 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Żegoty, działka o powierzchni ok. 850m2, położona nad jeziorem Blanki, w województwie Warmińsko- mazurskim, powiat lidzbarski. Oddalona ok. 40 km od Olsztyna. Jest to działka rekreacyjna,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij